Nazwa regionu:

Wałbrzych

Liczba ludności:

113 tyś.

Powierzchnia obszaru:

84 km²

Jak przewidzieć 2021 rok?

2020.12.31

2 minuty i 17 sekund

Zdjęcie stockowe

Stary rok odchodzi powoli w niepamięć, ustępując nowemu. Jaki będzie 2021 rok? Czego można się po nim spodziewać? Wraz z nadejściem Nowego Roku, astrologowie i specjaliści prognozują, co też czeka całe społeczeństwo. Każdy ma nadzieję, ze ten 2021 będzie o wiele lepszy i pozwoli na to, aby powrócić powoli do normalności.

Światowa przepowiednia

Przyjmuje się, że za przepowiednię dla świata na rok 2021 odpowiedzialny jest Guillaume Bélibaste (1280-1321), ostatni katarski Doskonały. W 2021 roku mija dokładnie 700 lat od momentu wypowiedzenia przez niego słów”za 700 lat Laur znów się zazieleni, powrócą dobrzy ludzie”. Laur to symbol czystej miłości. Jeżeli katarzy byli zabijani przez inkwizytorów, to mówiło się, że laur więdnie. Czy spełni się wizja ostatniego katarskiego Doskonałego? Tego dowiemy się już niedługo. Ciekawostką dla wielu osób może być fakt, że Katarzy byli podobno w posiadaniu Świętego Graala oraz Księgi Miłości. Czym była Księga Miłości? Ręcznie spisanymi dokumentami przez Marię Magdalenę i Jezusa Chrystusa.

Jest jeszcze jedna, światowa przepowiednia, której autorem jest Theodore Shoebat – amerykański interpretator Pisma Świętego. Według niego może dojść do katastrofy, ponieważ stosunki pomiędzy mocarstwami są mocno napięte. Według jego słów już 23 marca 2021 roku ma dojść do światowej apokalipsy. Czy jest to prawda? Przekonamy się w niedługim czasie. Można mieć tylko nadzieje, że tym razem, w przypadku tej przepowiedni – nie dojdzie do tak katastrofalnych wyobrażeń.

Wizja Nostradamusa

Jeżeli mówi się o nowym, nadchodzącym roku, należy wziąć pod uwagę przepowiednię Nostradamusa. Nie można zapomnieć o tym najsłynniejszym wizjonerze. Według jego słów rok 2021 ro zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych. Nostradamus uważa, że USA grozi wielkie bankructwo. Ogromny deficyt, zadłużenie, a także wzrastająca cena złota to czynniki, które sprawią, że jeden z najbogatszych krajów, może znaleźć się w wielkim dole finansowym. Z kolei liderem na rynku ma stać się Rosja, której gospodarka ma stać się jedną z najważniejszych pozycji na rynku. Na tyle, że wyprzedzi ona Japonię, Amerykę oraz Europę.

Pandemia w 2021

Wszyscy są ciekawi, jak będzie wyglądała pandemia w 2021. Czy jest nadzieja na to, że wirus zniknie całkowicie z naszego życia? Według Adama A. (nasz polski jasnowidz) pandemia nie zniknie. COViD-19 zawsze będzie już pomiędzy ludźmi, ale szczepionka spowoduje powolniejsze rozprzestrzenianie się wirusa, dzięki czemu nie będzie przybywało już tyle ofiar śmiertelnych.

Odwiedź blog Tarot i przeczytaj jaki będzie 2021 rok: https://tarot-online.com.pl/blog/tarot-2021/.